تور سوچی

آترسیا گشت اولین مرکز تخصصی برگزار کننده تور سوچی با کیفیت ممتاز در ایران

تور سوچی

 

تور سوچی پس از تور مسکو و تور سن پترزبورگ از پر طرفدارترین تور های روسیه محسوب میشود که سالانه هزاران نفر از کشور عزیزمان ایران به این شهر رویایی سفر میکنند .
این شهر با 250 کیلومتر مربع در غرب روسیه واقع شده است و جمعیتی بالغ بر یک میلیون نفر دارد . سوچی با قرار گرفتن در کنار دریای سیاه و رشته کوه های قفقاز آب و هوایی نسبتا کوهستانی و خنک دارد ولی نکته قابل توجه در مورد سوچی این است که شما هم زمان میتوانید در این شهر کنار ساحل آفتاب گرم بگیرید یا در همان لحظه در نقطه ای دیگر به اسکی بپردازید . در واقع ویژگی منحصر به فرد سوچی آب و هوای استثنایی و طبیعت سبز و رویایی آن است ؛ دقیقا همان طبیعتی که در تابلوهای نقاشی یا کارت پستال ها میبینید .
سوچی به عنوان یکی از مناطق پر منظره در بین شهر های اروپایی نام برده میشود و طبق آمار سازمان گردشگری و جهان گردی کشور روسیه ، پس از سن پترزبورگ دومین منطقه دیدنی روسیه نام برده میشود .
این شهر کم جمعیت ، بکر و مدرن در سال 2014 میزبانی المپیک را بر عهده داشت و در همان سال موفق شد تا زیبایی های خود را به رخ اروپا بکشد .
سوچی پر از چشمه های آب گرم طبیعی ، گیاهان کوهی و جنگلی با خاصیت درمانی و رودهای خروشان میباشد که همه و همه بر جذابیت های این منطقه رویایی افزوده است.
تور سوچی در سال های اخیر طرفداران زیادی را پیدا کرده است و مردم ایران سوچی را به استانبول یا آنتالیا ترجیح میدهند . از این رو آتریسا گشت با هدف بهبود فرهنگ گردشگری ایران و روسیه ، در کنار ارائه تور روسیه ، اقدام به برگزاری تور سوچی با شرایط متفاوت کرده است .
تفاوت تور سوچی ارائه شده توسط آژانس مسافرتی آتریسا گشت با سایر آژانس ها ، ارائه خدمات کیفی مسافرتی با گواهینامه تضمین کیفی میباشد . از این رو کلیه خدمات موجود در پکیج مسافرتی تور سوچی یا تور روسیه توسط تیم ارزیابی آتریسا گشت بررسی و مورد ارزیابی کیفی قرار میگیرد و در صورت جلب نظر کارشناسان آتریسا گشت ، خدمات مربوطه به مسافرین محترم ارائه میگردد . از این رو در قرارداد مسافرین کلیه خدمات به صورت شفاف لحاظ میگردد و مسافرین این مرکز میتوانند به صورت مطمئن و بدون دل نگرانی در تور سوچی یا تور روسیه ثبت نام نمایند .

اینفوگرافی تور سوچی